Porady

Powiedz „NIE” bakteriom

Powiedz „NIE” bakteriom- nowoczesna linia produktów.

Masz już dość szmat i gąbek, które po kilku użyciach mają silny, nieprzyjemny zapach?
Chcesz mieć wysokiej jakości ścierki, które przez długi czas pozostaną higienicznie czyste?
SPONTEX ma dla Ciebie rozwiązanie.

Nie tylko kurz, brud i plamy są wrogami czystego domu. Są też inni nieprzyjaciele, niewidoczni, ale o wiele bardziej szkodliwi i uciążliwi…Mowa o bakteriach, wirusach i pleśniach. Swoją obecność zdradzają przez nieprzyjemny zapach, który powstaje przy ich rozmnażaniu w wilgotnym środowisku.

Stworzyliśmy wyjątkową linię gąbek, ścierek i rękawic Antibak, która skutecznie walczy z niechcianymi intruzami, pozostawiając czyszczone powierzchnie czyste i higieniczne. To dodatkowa ekipa sprzątająca w Twoim domu!

Seria Antibak, dzięki swoim właściwościom wyjątkowo skutecznie walczy z rozwojem bakterii na powierzchniach i wewnątrz produktów do sprzątania. Specjalny składnik antybakteryjny hamuje nieprzyjemny zapach, a tym samym wydłuża okres ich użytkowania. Skuteczność wykonania produktów antybakteryjnych została z sukcesem przetestowana na następujących rodzajach bakterii:
Staphylococcus aureus – gronkowiec złocisty, jedna z najbardziej znanych bakterii powodujących między innymi zatrucia pokarmowe.

Aspergillus Niger – kropidlak czarny, mikroskopijny grzyb powodujący tzw. czarną pleśń na produktach spożywczych.

Trichoderma Virens – mikroskopijny grzyb powodujący pleśń.
Klebsiella pneumonia – bakteria powodująca często zapalenia dróg moczowych oraz inne infekcje.